Список учнів зарахованих до 1-х класів 2019-2020 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня
1 Андріїшин Матвій Павлович
2   Анічкін Давид Юрійович
3   Асланов Арсеній Меметович
4   Байрачна Валерія Максимівна
5   Бейник Ілля Анатолійович
6   Бондарєв Тимофій Денисович
7   Борисенко Дмитро Леонідович
8   Браніцька Валерія Геннадіївна
9   Веснін Максим Станіславович
10   Вшестенко Анна-Марія Миколаївна
11   Галенко Владислав Станіславович
12   Гладка Тіна Олександрівна
13   Глєбова Поліна Віталіївна
14   ГонзикУльяна Дмитрівна
15   Дімітров Давид Олексійович
16   ДолгошеєваКрістіна Вадимівна
17   Доця Владислав Олександрович
18   Дрозд Максим Миколайович
19   Єфремов Максим Станіславович
20   Журавльова Вікторія Олександрівна
21   Зяблов Іван Вікторович
22   Ібрагімова Карина Сергіївна
23   Іванов Андрій Михайлович
24   Казакова Софія Равшанівна
25   Камолікова Орина Євгенівна
26   Клименко Каріна Анатоліївна
27   Корольов Єгор Євгенович
28   КрасноженовНікіта Євгенович
29   Кудрявцева Софія Олександрівна
30   Кузьмін Ярослав Максимович
31   КуртумєроваЕльзараІлімдарівна
32   Лутченко Руслан Олександрович
33   Олєйнік Єлісєй Сергійович
34   Палазнік Лія Олександрівна
35   Пастух Нікіта Дмитрович
36   Похила Ілля Олегович
37   Ревякін Олександр Олександрович
38   Сергієнко Владислав Денисович
39   Уманець Станіслав Олегович
40   Федорова Ангеліна Олександрівна
41   Ширяєва Ксенія Вікторівна
42   Шкроб Карина Олексіївна
43   Янків Павло Андрійович

Список учнів, зарахованих до 1-го класу з навчанням за програмою «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ» 2019-2020 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня
1 Балюк Степан Миколайович
2   Брага Тетяна Михайлівна
3   Єльник Єлизавета Миколаївна
4   Кімачук Кіра Олександрівна
5   Кузьменко Софія Андріївна
6   Кураєва Поліна Едуардівна
7   Левошич Єва Миколаївна
8   Логажевський Кирило Юрійович
9   Марисюк Олександр Олександрович
10   МєркудановаАделіна Євгенівна
11   Микула Софія Олександрівна
12   Папета Анастасія Віталіївна
13   Пузь Дмитро Анатолійович
14   Романенко Єлизавета Андріївна
15   СавоськоАріна Миколаївна
16   Солтановський Олександр Андрійович
17   Сосновська Дарина Олександрівна
18   Степанюк Данило Денисович
19   Тимошенко Софія Артемівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *