Перемога “Нової варти”

З 02 по 04 травня 2019 року педагоги комунального закладу Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості Новотроїцької районної ради провели І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Джура – 2019: Південний Форпост».

Вже традиційно, районний етап гри «Джура»в Новотроїцькому районі пройшов на території стадіону «Старт». У грі взяло участь 13 роїв з 13 закладів загальної середньої освіти (104 юних джур).

Протягом 3 днів джури змагались в наступних видах змагань та конкурсів: змагання «ШТурМ», «Воєнізована смуга перешкод», «Перетягування линви»,  «Топографія», «Рятівник», «Влучний стрілець», конкурси «Впоряд», «Відун», «Добре діло», «Таборування».

Активну підтримку та допомогу в проведенні гри надали представники Новотроїцького районного військового комісаріату та районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України.

У більшості змаганнях та конкурсах призові та останні місця відділяли всього декілька секунд чи балів. Все це говорить про покращення загального рівня військово-патріотичної роботи в Новотроїцькому районі.

За підсумками триденних напружених змагань переможцями стали джури рою «Нова варта» Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст №1 (ройовий – Олександр Шпак), саме їм випала честь представляти Новотроїцький район на обласному етапі гри, який відбудеться у червні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *