“Нова варта” підкорила область

Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів ІIІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму.
У турнірі, який пройшов на базі ЗОШ №6 Новокаховської міської ради, взяли участь 22 команди з районів, міст, об’єднаних територіальних громад Херсонської області.  Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної ради.
Змагання проходили у двох групах – А і Б. У першій групі змагались 10 команд, у групі Б – 12 команд. У рамках турніру учасники боролись за перемогу у таких видах, як: «Впоряд», «Влучний стрілець», «Комплексна силова вправа», «Смуга перешкод» та «Перетягування линви». Також учасники вправлялись у збиранні та розбиранні АК, знайомилися з фотовиставкою «Джура крокує Херсонщиною» – де представлені заходи Центру в рамках гри «Джура».
За результатами змагань перемогу здобув рій «Нова варта» Новотроїцької ЗОШ №1.

На фото нагородження рою «Нова варта» – переможців ІIІ обласного турніру з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків «Джура» закладів освіти Херсонської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *