Правила прийому до закладу освіти

 Наказ Міністерста освіти і науки України №367  від 16.04.2018  

Шановні батьки майбутніх першокласників 2020/2021 н.р.!

Прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року закладів загальної середньої освіти розпочнеться після завершення строків карантину, визначених Кабінетом Міністрів УкраїниПоради батькам майбутніх першокласників

1. Підтримайте в дитини прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість у шкільних справах і турботах, серьозне відношення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового положення і діяльності.

2. Обговоріть з дитиною ті правила і норми, яких повинні дотримуватися школярі. Поясніть їх необхідність і доцільність.

3. Ваша дитина прийшла до школи, щоб учитися. Коли людина вчиться, у неї може щось не відразу виходити, це природньо. Дитина має право на помилку.

4. Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.

5. Підтримайте першокласника у його бажанні досягти успіху. Пам’ятайте, що похвала і емоційна підтримка (“Молодець!”, “Ти так добре впорався!”) здатні суттєво підвищити інтелектуальні досягнення дитини.

6. Якщо вас щось турбує в поведінці дитини, її навчальних справах, не соромтеся звернутися до за порадою чи консультацією до вчителя або шкільного психолога.

7. Навчання – це нелегка і відповідальна праця. Вступ дитини до школи істотно змінює її життя, але не повинен позбавляти її різномаїття радощів та ігор. У першокласника повинно залишатися досить часу для ігрових занять.Перелік документів, необхідних для вступу дитини до школи- заява одного з батьків або особи, яка їх замінює, на ім’я директора школи;

       – копія свідоцтва про народження дитини;

       – копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування);

       –  медична довідка №086-1/о;

       – оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами чи висновку психолого-медико-педагогічної консультації (у  разі наявності).

  • Вимоги до зовнішнього вигляду школяра

         Учень має дотримуватися ділового стилю одягу.

         Ці вимоги сприяють правильному вихованню культури дітей та зменшують матеріальні видатки батьків.

         Адміністрація школи звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *